" > Výzkum diskriminace LGBT lidí v Česku
0%
Caution: JavaScript execution is disabled in your browser or for this website. You may not be able to answer all questions in this survey. Please, verify your browser parameters.

Výzkum diskriminace LGBT lidí v Česku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Děkujeme, že jste se rozhodli vyplnit tento dotazník, a přispět tak ke zvýšení povědomí o situaci leseb, gayů, trans a bisexuálních osob (dále LGBT) v České republice. Opravdu si toho nesmírně vážíme, protože jen díky sdílení Vašich informací a zkušeností se nám může podařit zlepšit situaci LGBT u nás.  Výsledky výzkumu zveřejníme na podzim 2018. Výzkum je určen zejména pro LGBT osoby žijící na území ČR. Vyplnění dotazníku Vám zabere 20 až 40 minut Vašeho času, v závislosti na Vašich zkušenostech s diskriminací. Vyplňování dotazníku nelze přerušit, proto Vám předem děkujeme za to, že si na něj uděláte patřičný čas.

Výzkum je realizován zapsaným spolkem Prague Pride ve spolupráci s kanceláří veřejné ochránkyně práv v rámci projektu “We are fair” financovaného z programu Evropské unie Práva, rovnost a občanství (2014 - 2020). Dotazník byl vypracován ve spolupráci se spolkem Queer Geography.

Děkujeme za Váš čas.


 

Financováno z programu Evropské unie 
Práva, rovnost a občanství (2014-2020)

 

Tento průzkum je anonymní.

Záznam odpovědí průzkumu neobsahuje žádné identifikační údaje o vás s výjimkou otázek obsažených v průzkumu, které se na údaje explicitně dotazují.

Pokud pro přístup k průzkumu používáte přístupový kód, můžete být klidná(ý), přístupový kód není k odpovědi přiřazen. Je uložen v oddělené části databáze a je pouze označen, zda jste průzkum vyplnil(a) či ne. Přístupový kód nelze s odpovědí žádným způsobem spárovat.