0%
Upozornění: Ve svém prohlížeči máte zakázané spouštění JavaScriptu. Může se tedy stát, že nebudete moci odpovědět na všechny otázky. Prosím zkontrolujte a případně změňte nastavení svého prohlížeče.

Život a zdraví LGBT+ osob v Česku

logo vyzkumu - titulek

 

Děkujeme Vám, že máte zájem o náš výzkum, který se zaměřuje na životy a zdraví ne-heterosexuálních LGBT+ lidí v Česku. 

V průběhu dotazníku se Vás zeptáme na celou řadu otázek seskupených do různých oddílů. Na vyplnění si prosím vyhraďte 40 minut

Velmi si ceníme Vašeho času a ochoty odpovědět na položené otázky. Vyplňování celého dotazníku je anonymní a dobrovolné, nebudeme se Vás proto ptát na žádné osobní údaje. Odpovědi, které nám poskytnete, budou statisticky zpracovány s cílem získat ucelená data o kvalitě života a zdraví ne-heterosexuálních LGBT+ lidí v Česku. Náš výzkum je prvním šetřením podobného rozsahu a charakteru. Vámi poskytnuté údaje nebudou poskytnuty třetím osobám.

Tento výzkum je financován Grantovou agenturou České republiky a je zpracováván v Národním ústavu duševního zdraví, zodpovědnou osobou je RNDr. Michal Pitoňák, Ph.D. michal.pitonak(zavináč)nudz.cz. V případě dotazů či připomínek se na nás neváhejte obrátit. Ještě jednou děkujeme!

 

logo vyzkumu - titulek